Automatyzacja i optymalizacja procesów

Spółka Piec-Bud-Rem Wrocław istnieje na rynku od niemal trzydziestu lat. W tym czasie nasza firma zdobyła bogate doświadczenie dzięki realizacji wielu różnorodnych prac remontowych i inwestycyjnych instalacji nawęglania, produkcji wapna i cementu, odpopielania i odżużlania czy transportu wewnętrznego. Nadal z powodzeniem wykonujemy tego rodzaju prace, ale w ostatnich latach rozszerzyliśmy zakres działalności Spółki o automatyzację różnorodnych obiektów i instalacji technologicznych.

Działamy na rynku od niemal trzydziestu lat, stale rozwijając zakres oferowanych usług remontowych i inwestycyjnych. W ostatnich latach rozszerzyliśmy zakres działalności Spółki o automatyzację różnorodnych obiektów i instalacji technologicznych.

Specjalizujemy się w automatyzacji istniejących procesów technologicznych w ich środowisku. Oferujemy naszym partnerom analizę wykorzystywanej technologii pod kątem automatyzacji i optymalizacji procesów, a w szczególności:

1. Inwentaryzację i doradztwo w zakresie automatyzacji istniejących procesów technologicznych,

2. Projekty elektryczne zasilania, sterowania i regulacji w branży AKPiA,

3. Oprogramowanie sterowników PLC i paneli HMI,

4. Oprogramowanie sieciowych systemów SCADA i DCS,

5. Dostawy, prefabrykacje i uruchomienia.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami lub mają jakieś pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu.